HOKER 103 krzesło barowe KLAK III narożny z Oparciem Skośny Do Restauracji Baru Kuchni Wzornik Kolory DAS

HOKER 103 krzesło barowe KLAK III narożny z Oparciem Skośny Do Restauracji Baru Kuchni Wzornik Kolory DAS

410,00 zł
Brutto

 

Ilość

Hoker KLAK z oparciem narożny to piękny mebel o klasycznej stylistyce. Dzięki prostej, uniwersalnej formie nadaje się do wnętrz użyteczności publicznej takie jak restauracje, i bary jak i również do prywatnej np. będąc uzupełnieniem kuchennej wyspy.

– hoker w wersji standardowej posiada gładkie oparcie, opcjonalnie możliwość: Góra w stylu Ludwik, Guziki / Imitacja kamieni Swarovskiego, Kołatka, Nogi w kolorze czarnym + złote końce, Nóżki w kolorach: biały, srebrny, złoty i kolorach patynowych, Pikowanie karo, Podcięcie nóżek, Tasiemka pineskowa, Wałek z tyłu oparcia

– hoker dostępny w 3 rozmiarach, oraz w 6 konfiguracjach. Wszystkie meble dostępne TUTAJ.Na zdjęciach meble z nogami srebrnymi- płatnymi dodatkowo.

Wszystkie tkaniny oraz wybarwienia nóg dostępne w wzorniku.Ze względu na ograniczenia wynikające z technologii kolory na ekranie monitora mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.  W celu otrzymania wzornika naszych produktów prosimy o kontakt.

 

Opis

Wysokość całkowita [cm]
103
Czas oczekiwania (dni robocze)
20
Kolor
Wzornik
Siedzisko
Tkanina
Kolor nóg
Czarny
Styl
Klasyczny
Wysokość do siedziska [cm]
77
Głębokość całkowita [cm]
48
Szerokość [cm]
42
Głębokość siedziska [cm]
38
Opcjonalnie
Góra w stylu Ludwik, Guziki / Imitacja kamieni Swarovskiego, Kołatka, Nogi w kolorze czarnym + złote końce, Nóżki w kolorach: biały, srebrny, złoty i kolorach patynowych, Pikowanie karo, Podcięcie nóżek, Tasiemka pineskowa, Wałek z tyłu oparcia