Filtrowanie

Cena

Cena

Czas oczekiwania (dni robocze)

Czas oczekiwania (dni robocze)

Wysokość całkowita [cm]

Wysokość całkowita [cm]

Szerokość [cm]

Szerokość [cm]

Głębokość całkowita [cm]

Głębokość całkowita [cm]

Styl

Styl

Zestawy wypoczynkowe

 Duży wybór, przystępne ceny, Polska produkcja. Wybierz idealny zestaw do Twojego Salonu. Zamów on-line na Raty | Meble od Producenta. Najwyższa jakość

 • Sofa KUBA nowoczesna...

  2 495,00 zł

  Sofa KUBA to bardzo ciekawy mebel, wpływa na to kilka aspektów. Bardzo ładny wygląd, najlepsze materiały, perfekcyjne wykonanie, a także dwie pufy ukryte w bokach mebla, które gdy zajdzie taka potrzeba mogą zostać użyte, a na co dzień nie zagracają nam mieszkania.  

 • Zestaw PAMELA...

  2 690,00 zł

  PAMELA to zestaw który sprawdzi się w każdym wnętrzu, klasyczna sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel oraz dwa fotele typu fińskiego sprawdzą się w każdym wnętrzu.

 • Zestaw SONIA...

  3 490,00 zł

  SONIA to zestaw składający się z sofy z funkcją spania i pojemnikiem na pościel oraz dwóch foteli. Wszystkie elementy są bardzo wygodne i fachowo wykonane z najlepszych materiałów. Uwagę przykuwają tutaj szczególnie drewniane podłokietniki. 

 • Zestaw NATALKA...

  2 590,00 zł

  NATALKA to zestaw składający się z sofy z funkcją spania i pojemnikiem na pościel oraz dwóch foteli. Wszystkie elementy są bardzo wygodne i fachowo wykonane z najlepszych materiałów. Uwagę przykuwają tutaj szczególnie drewniane podłokietniki. 

 • Zestaw APRILIA...

  2 690,00 zł

   Komfortowy komplet wypoczynkowy składający się z wersalki oraz dwóch foteli. Wersalka jest rozkładana oraz posiada pojemnik na pościel. Wykonana na bonelu sprężynowym. Fotele wykonane na stelażu ze stali chromowanej, podłokietniki wykonane z drewna. 

 • Sofa HONORATA Transport...

  3 090,00 zł

  HONORATA to klasyczna sofa, która najlepiej będzie współgrała z dedykowanymi fotelami. Stworzy wtedy piękny zestaw idealny do każdego wnętrza.  • Zestaw tapicerowany 3...

  3 280,00 zł

  Poszukujesz bardzo modnych mebli industrialnych? Cenisz sobie wygodę i komfort wypoczynku? Jeśli tak to model TORONTO jest skierowany właśnie do Ciebie. Sofa została wykonana z dbałością o detale i szczegóły. Miękkie i sprężyste siedziska są gwarancją pełnej satysfakcji a zostały uzyskane dzięki zastosowaniu wysokosprężystej pianki poliuretanowej osadzonej na sprężynach falistych. Sofa tapicerowana została wyposażona w duży i przestronny pojemnik na pościel który świetnie sprawdza się w roli schowka. Ergonomia mebla to podstawa dlatego też nasza propozycja posiada funkcję spania dzięki której odpoczniesz po dniu pełnym obowiązków.