Filtrowanie

Cena

Cena

Wysokość całkowita [cm]

Wysokość całkowita [cm]

Szerokość [cm]

Szerokość [cm]

Głębokość całkowita [cm]

Głębokość całkowita [cm]

Styl

Styl

Stoliki nocne

 • Stolik nocny ALESUND

  200,00 zł

  Kolekcja ALESUND to meble systemowe które charakteryzują się prostą, skandynawską stylistyką. Drewniane elementy dają niesamowity efekt w połączeniu z białymi meblami. Poszczególne elementy zostały osadzone na wysokich stopkach co niewątpliwie dodaje uroku.

 • Stolik nocny JACOBSEN...

  209,00 zł

  Dzięki meblom JACOBSEN możesz nadać swojej sypialni lekkiego, skandynawskiego charakteru. Osiągniesz to wybierając dzięki spokojnej i stonowanej kolorystyce tej kolekcji. Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie, tu zaczyna i kończy się dzień.

 • Stolik nocny LENKA...

  229,00 zł

  LENKA to idealne rozwiązanie łączące styl i funkcjonalność. Jasna i estetyczna kolorystyka, oraz front w połysku sprawią, że Twoja sypialnia optycznie bardzo się powiększy!

 • Stolik nocny FRASCO...

  229,00 zł

  Szlachetny kolor dębu, który niewątpliwie nawiązuje do natury, podkreślony surowym grafitem sprawi, że Twoja sypialnia nabierze niepowtarzalnego i oryginalnego wyglądu!

 • Stolik nocny XENIA...

  195,00 zł

  Biała spokojna kolorystyka, z naturalnymi dębowymi akcentami, pozwoli zbudować magiczną atmosferę w każdej sypialni. Na uwagę zasługuję innowacyjny system otwierania drzwi od szafy przesuwno-składany- WinglLine

 • Stolik nocny LING II...

  209,00 zł

  System meblowy zainspirowany pięknem, siłą i szlachetnością dębu. Niewątpliwy smak tej kolekcji to zaokrąglone kształty brył oraz charakterystyczne frezowane fronty!